مدیر کل ورزش و جوانان خوزستان:
خوزستان ظرفیت برگزاری مسابقات جهانی و بین المللی را دارد

باشگاه روزنامه نگاران مسجدسلیمان- مدیرکل ورزش و جوانان استان خوزستان گفت : استان خوزستان علاوه بر این که قطب تولید نفت و گاز کشور است ، قطب پرورش ورزش نیز می باشد. به گزارش سایت خبری باشگاه روزنامه نگاران مسجدسلیمان به نقل از روابط عمومی شرکت بهره برداری نفت و گاز مسجدسلیمان ، فرامرز کیانی زاده که در آیین اختتامیه چهاردهمین دوره مسابقات کشوری گلف یادواره مرحوم شهباز حسین پور و در مسجدسلیمان سخن می گفت افزود : علاوه بر این ، خوزستان ظرفیت و توانمندی بسیار خوبی برای برگزاری مسابقات بین المللی و جهانی را دارد.

وی افزود : برگزاری مسابقات جهانی کشتی در کمتر از ۲۰ روز نشانه توانمندی و ظرفیت ارزشمند این استان جهت میزبانی و مدیریت مسابقات بین المللی و جهانی می باشد . وی خاطر نشان کرد : استان خوزستان با بهره مندی از منابع مالی و مادی مناسب ، ظرفیت مدیریتی ، سیاسی ، اجتماعی و ورزشی بسیار خوبی برای میزبانی این رویدادها دارد که متأسفانه در سال های گذشته بدلیل نبود تفکر و اراده انجام این کار از این ظرفیت غافل شده ایم.

مدیرکل ورزش و جوانان خوزستان تصریح کرد : جناب دکتر مقتدایی استاندار خوزستان بر برگزاری مسابقات بین المللی و جهانی به میزبانی استان خوزستان بسیار تأکید کرده و حمایت های خوبی از این مقوله داشته اند از این رو امسال برای اولین بار مسابقات بوکس شکست حصر آبادان بصورت بین المللی و با حضور تیم های خارجی برگزار می شود .

درباره نویسنده

11251مطلب نوشته است .

نوشتن دیدگاه

شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .

تمام حقوق این سایت برای © 2023 رویش زاگرس. محفوظ است.
ویرایش شده توسط سعید مرادی