آقای وزیر از همان طریق که پول به نفت تهران تزریق می شود به نفت مسجدسلیمان هم کمک کنید

باشگاه روزنامه نگاران مسجدسلیمان- غلامعلی قاسمی رییس هیئت فوتبال مسجدسلیمان ضمن گلایه شدید از مدیران نفت گفت: مدیران و مسئولین ارشد نفت (وزارتخانه) چرا به فکر تیم فوتبال نفت مسجدسلیمان نیستند؟ مگر نفت مسجدسلیمان با نفت تهران چه فرقی دارد که نفت تهران تا امروز ۹۰% قراردادهایش را دریافت کرده اما نفت مسجدسلیمان زیر ۳۰ درصد؟ به گزارش سایت خبری باشگاه روزنامه نگاران مسجدسلیمان قاسمی ادامه داد: شما ملاحظه کنید تماشاگرانی که از پشت بام های اطراف استادیوم شهید بهنام محمدی بازی نفت را نگاه می کنند بیشتر از تماشاگران ۶۰درصد تیم های حاضر در لیگ برتر است؟ مدیران ارشد وزارت نفت مگر نمی دانند تنها تیمی که بیش از ۲۰۰۰ نفر تماشاگر برای بازدید از تمرینات او می رود نفت مسجدسلیمان است؟ چه کسی باید جواب ۱۵ هزار نفر جوان زیر ۲۵ سال مسجدسلیمان که فقط جهت دیدارهای نفت به ورزشگاه می آید را بدهد؟ آقایان مسجدسلیمان پیشینه دارد ، فوتبال دارد پیشینه مسجدسلیمان: صفرایرانپاک، ایرج سلیمانی، اصغر جمالی،صیدال سرقلی، مصطفی خراجی، منصور رشیدی، کریم بوستانی، اعتمادی، جمشید اخباری، داریوش افلاکی و… است چرا با آبروی مسجدسلیمان بازی می کنید؟ آن زمان که بحث این بود نفت تهران می خواهد به اراک برود مگر مدیری ناراحت شد یا مخالفت کرد یا همین الان اگر نفت تهران به سیستان و بلوچستان برود هیچ کس مخالفت می کند؟ اما در مورد مسجدسلیمان این طور نیست.

آقای وزیر همان راهکاری را که برای نفت تهران داده ای برای نفت مسجدسلیمان هم بده. از همان طریقی که اسپانسر و پول به نفت تهران تزریق می شود از همان طریق هم به مسجدسلیمان کمک کن.

قرارداد بازیکنان ۳۰درصد پرداخت شده است، کادر فنی هنوز ریالی دریافت نکرده ، کادر پزشکی و سرپرستی ۱۵درصدگرفته، کل مبلغ قراردادهای بسته شده پنج و نیم میلیارد تومان است که برابری می کند با دو بازیکن لیگ برتری.

آقای وزیر در آستانه سال نو شما برای خانواده اتان خرید نمی کنید؟

ما می خواستیم از صعود تیم به لیگ برتر مشکلات اجتماعی و دردسرهای جوانانمان کم شود ما جواب مردم و جوانان شهرمان را چه بدهیم؟

درباره نویسنده

10809مطلب نوشته است .

نوشتن دیدگاه

شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .

تمام حقوق این سایت برای © 2023 رویش زاگرس. محفوظ است.
ویرایش شده توسط سعید مرادی