گزارش باشگاه روزنامه نگاران مسجدسلیمان از نشست صمیمی امام جمعه و مسئولین نشهرستان
حجت الاسلام امینی: مسجدسلیمان شهر گرفتار و هزار گره است، طول می کشد تا همه ی این گره ها باز شوند.

اگر مردم ببینند ما مردم کوچه و بازار رو می گیریم اما کله گنده ها را رها می کنیم می گویند این انقلاب دینی نیست اما وقتی می بینند مسئولان نظام با کسی رودرواسی ندارند و معاون اول رییس جمهور وقت را می گیرند و ۵ سال زندان و چند میلیارد جریمه برای او درنظر می گیرند به نظام اعتماد بیشتری می کنند/ انقلاب ما خوب پیش رفت چون دینی بود، جنگ خوب تمام شد چون دینی بود اما اقتصادمان ۲۵ سال از جنگ گذشته بیکار روی بیکار اضافه می شود چرا؟ چون در اقتصاد خیلی دینی عمل نکرده ایم/ باید منصف باشیم که مهندس گوروئی فرمانداری کاردان، منصف و نمونه یک آدم اصلاح گر به معنای واقعی ست./ در مسجدسلیمان همیشه یک سال زودتر از بقیه ی جاها تجمعات انتخاباتی برگزار می شود. در بسیاری از خانه ها الان تجمعات انتخاباتی برگزار می شود. این ها همه درد است.

باشگاه روزنامه نگاران مسجدسلیمان- حجت الاسلام امینی امام جمعه مسجدسلیمان در دیدار با جمعی از مسئولین شهرستان با تبریک ایام الله دهه ی فجر گفت: انقلاب ما یک انقلاب دینی و مردمی ست، هنر دین این است اگر درست ارائه شود مردم را به خیابان ها می کشاند. به گزارش سایت خبری باشگاه روزنامه نگاران مسجدسلیمان حجت الاسلامی امینی ادامه داد: در دنیای غرب فقط ژست متمدانه می گیرند و این که می بینید چنین هجمه هایی علیه دین به وجود می آورند به این دلیل است که ما دین خوبی داریم. دینی که در آن راجع به نوزاد و کهنسال حرف زده است، دینی که برای لبخند، مردم داری، ایثار سفارش کرده است، دینی که ۱۴۰۰ سال پیش برای حقوق زنان ارزش قائل شده است. حسن انقلاب ما این است که با دین آغاز شده است. اگر مردم ببینند ما مردم کوچه و بازار رو می گیریم اما کله گنده ها را رها می کنیم می گویند این انقلاب دینی نیست اما وقتی می بینند مسئولان نظام با کسی رودرواسی ندارند و معاون اول رییس جمهور وقت را می گیرند و ۵ سال زندان و چند میلیارد جریمه برای او درنظر می گیرند به نظام اعتماد بیشتری می کنند و اینگونه انقلاب مردمی تر می شود. انقلاب ما خوب پیش رفت چون دینی بود، جنگ خوب تمام شد چون دینی بود اما اقتصادمان ۲۵ سال از جنگ گذشته بیکار روی بیکار اضافه می شود چرا؟ چون در اقتصاد خیلی دینی عمل نکرده ایم. اگر رفتارها، فرهنگ، گفتار دینی نباشد انقلاب هم از مردم گرایی اش فاصله خواهد گرفت. مردم وقتی ببینند مسئولان خوش اخلاق، صمیمی و ایثارگرند برای انقلاب خیلی کارها و جانفشانی ها می کنند. به گزارش سایت خبری باشگاه روزنامه نگاران مسجدسلیمان امام جمعه مسجدسلیمان در بخش دیگری از سخنان خود گفت: خوشبختانه فضای شهر فضای بسیار خوبی ست. مسئولان نجیب، همراه، همکار و قانون مدار که بی شک بخشی از آن را مدیون مهندس گوروئی فرماندار پرتلاش شهرمان هستیم. باید منصف باشیم که مهندس گوروئی فرمانداری کاردان، منصف و نمونه یک آدم اصلاح گر به معنای واقعی ست. وی ادامه داد: در زمان من ۱۰ فرماندار رفتند و آمدند که اگر بخواهم نمره بدهم نمره اول را مهندس گوروئی می دهم.

امام جمعه مسجدسلیمان ادامه داد: واقعاً مسجدسلیمان شهر گرفتار و هزار گره است. خیلی طول می کشد این گره ها را باز کنیم. همان گونه که بارها گفته ام بنده سال هاست که خودم را از دخالت در عزل و نصب ها کنار کشیده ام که فقط به مسئله ی دین بپردازم. اما دوست دارم مسئولین محترم شهرستان نیز در حوزه دین به ما کمک کنند.

وی در بخش دیگری از سخنان خود گفت: در سرزمین بختیاری در سال چند ده میلیارد هزینه ی مراسمات فاتحه خوانی می شود، آمار بیکاری، خودکشی و.. حرف اول را می زند… در مسجدسلیمان همیشه یک سال زودتر از بقیه ی جاها تجمعات انتخاباتی برگزار می شود. در بسیاری از خانه ها الان تجمعات انتخاباتی برگزار می شود. این ها همه درد است.

نماینده ولی فقیه و امام جمعه مسجدسلیمان در پایان سخنان خود ضمن تشکر از همه مسئولین شهرستان گفت: باید تشکر ویژه ای هم از دکتر مقتدایی داشته باشم که به مسجدسلیمان نگاه ویژه ای داشته اند خصوصاً در بحث فرودگاه، پتروشیمی، آلومینیوم و… که بسیار کمک کرده اند. وی ابراز امیدواری کرد با تلاش همه مسئولین شاهد مسجدسلیمانی آبادباشیم.

123

درباره نویسنده

10985مطلب نوشته است .

One Comment on “گزارش باشگاه روزنامه نگاران مسجدسلیمان از نشست صمیمی امام جمعه و مسئولین نشهرستان
حجت الاسلام امینی: مسجدسلیمان شهر گرفتار و هزار گره است، طول می کشد تا همه ی این گره ها باز شوند.

  • مظفری بابادی wrote on ۱۴ بهمن, ۱۳۹۳, ۱۹:۲۹

    در مسجدسلیمان تا به جای همفکری و هم سو بودن در جهت ریشه یابی و رفع مشکلات آن از منیتها استقبال میشود گره مشکلات هیچ وقت باز نخواهند شد

نوشتن دیدگاه

شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .

تمام حقوق این سایت برای © 2023 رویش زاگرس. محفوظ است.
ویرایش شده توسط سعید مرادی