هشدار فرماندار مسجدسلیمان به کارخانه سیمان: اگر کارخانه سیمان سریعاً نسبت به رفع آلایندگی ها اقدام نکند، وفق مقررات برخورد خواهد شد/در خصوص سلامت شهروندان هیچ گونه اغماض را نمی پذیریم

باشگاه روزنامه نگاران مسجدسلیمان- جلسه کارگروه مدیریت پسماند شهرستان مسجدسلیمان با حضور جمعی از مسئولین شهرستان در محل فرمانداری این شهرستان برگزار شد. به گزارش سایت خبری باشگاه روزنامه نگاران مسجدسلیمان در ابتدا مهندس بهروز نجاتی گزارشی از مصوبات قبلی این کارگروه را ارائه داد.  پس از آن مهندس علیرضا گوروئی فرماندار مسجدسلیمان با هشدار به کارخانه سیمان در خصوص ملاحظات زیست محیطی و آلایندگی گفت: اگر کارخانه سیمان در اسرع وقت نسبت به رفع آلایندگی ها اقدام نکند، وفق مقررات برخورد خواهد شد.

فرماندار مسجدسلیمان با اشاره به ضرورت توسعه پایدار گفت:ما به دنبال رشد یک وجهی نیستیم بلکه رشد همه جانبه که یکی از پارامترهای آن ملاحظات زیست محیطی می باشد موجب توسعه پایدار می گردد. مهندس گوروئی ضمن یادآوری ارزش اقتصادی پسماند، از شهرداری مسجدسلیمان خواست ضمن رعایت ضوابط زیست محیطی در اسرع وقت نسبت به بروزکردن طرح جامع پسماند شهرستان با لحاظ کردن روستاها در این طرح اقدام نماید. به گزارش سایت خبری باشگاه روزنامه نگاران مسجدسلیمان رییس شورای تأمین شهرستان با اشاره به آموزش، خواستار تبلیغات شهری در خصوص پسماند شد و گفت:

یکی از راهکارهای مدیریت پسماندها که می توان از آن استفاده کرد آموزش می باشد که باید در برنامه ریزی ها مدنظر قرار بگیرد. وی در خصوص دفع پسماند عفونی گفت: دستگاههای مرتبط از جمله بیمارستان ها با نظام پزشکی همکاری داشته باشند و در صورت مشاهده تخلف با متخلفین برخورد شود چرا که ما در خصوص سلامت شهروندان هیچ گونه اغماض را نمی پذیریم. فرماندار در آخر ضمن تشکر از دستگاههای اجرایی درگیر با مدیریت پسماند گفت: کارهای خوبی در حال انجام است که باید انعکاس داده شود که بهترین راه، استفاده از دلسوزان رسانه های شهرستان که همواره یاور مدیران می باشند در خدمت رسانی عنوان کرد و از آن ها قدردانی نمود.

IMG_9036 copyIMG_9045 copyIMG_9040 copy

درباره نویسنده

10978مطلب نوشته است .

نوشتن دیدگاه

شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .

تمام حقوق این سایت برای © 2023 رویش زاگرس. محفوظ است.
ویرایش شده توسط سعید مرادی