بهروز مکوندی از بیمارستان مرخص شد/ مکوندی: پزشک اجازه نداد روی نیمکت بنشینم/ مسجدسلیمان شهر آخرین هاست

باشگاه روزنامه نگاران مسجدسلیمان- بهروز مکوندی سرمربی نفت‌مسجدسلیمان ساعاتی قبل از بازی با سایپا دچار حمله قلبی شد و بیمارستان انتقال یافت. اما در حال حاضر حال مساعدی دارد.

مکوندی امروز از بیمارستان مرخص شد و ی در مورد وضعیت جسمانی و تیمش گفت: به هر حال در فوتبال استرس زیاد است و تیم ما هم در انتهای جدول قرار دارد، تعداد علاقمندان به نفت‌مسجدسلیمان هم خیلی بالاست و همه از تیم ما انتظار دارند و همه این ها باعث ایجاد فشار و استرس در من می‌ شود. البته این بیماری از ۴ ماه پیش سرباز کرد و در تهران که بودم یکی از رگ های قلبم مشکل پیدا کرد و بعد از آن اتفاق یک ماه بعد به تیم نفت آمدم در صورتی که باید ۶ ماه استراحت می‌ کردم و هیچ استرسی به خود وارد نمی‌ کردم. در حال حاضر شرایط خاصی وجود دارد و فشار در فوتبال زیاد است و من باید با این رویدادها کنار بیایم. نیمه های شب قبل از بازی با ساپیا دردی را در ناحیه سینه ام احساس کردم و این درد تا صبح ادامه دار بود که در نهایت من را به بیمارستان انتقال دادند. تحت نظارت بودم تا اینکه امروز ساعت ۲ ظهر مرخص شدم و خدا را شکر الان وضعیت جسمانی ام رو به بهبود است.

دکترم به من اجازه نشستن روی نیمکت را نداد

خدا شکر من قبل از انجام بازی وضعیتم رو به بهبودی رفت و از دکترم تقاضا کردم که در جریان بازی در کنار تیمم قرار داشته باشم و پیشنهاد دادم که کادرپزشکی ای را به همراه خودم به ورزشگاه ببرم اما اجازه ترک بیمارستان به من داده نشد، حتی نگذاشتند من بازی را از تلویزیون نگاه کنم هنوز هم که هنوز است موفق نشدم از طریق فیلم بازی شاگردانم را بررسی کنم اما چیزی که مهم است، سه امتیازی است که متاسفانه از دست رفته ولی من شنیده ام که شاگردانم خوب کار کردند. مثل اکثر بازی ها نتیجه برخلاف نمایش بچه ها رقم خورد ولی نمی‌ شود به راحتی از این مساله که سایپا تیم خوب و بزرگی است و از یک مربی زحمتکش به نام جلالی نفع می‌ برد گذشت.

باید مشکل مالی و اسپانسر به زودی حل شود

واقعیت این است که ما مشکل اسپانسر داریم و طبیعتا در نقل وانتقالات از لحاظ جذب بازیکن به مشکل خواهیم خورد چون نمی‌ دانیم باید در چه رنج قیمی بازیکن جذب کنیم. باید هر چه سریع تر وضعیت اسپانسر باشگاه روشن شود علاوه بر جذب بازیکن ما باید هفته آینده حقوق بازیکنان را پرداخت کنیم. امیدوارم این مشکل زمانی حل نشود که کار از کار گذشته است.

مسجدسلیمان شهر آخرین هاست

این را بخوبی می‌ دانم که تیم نفت‌مسجدسلیمان تنها مشکل شرکت نفت نیست اما امیدوارم ۶ ماه دیگر که همه چیز تمام شده و رفته و خدایی نکرده تیم سقوط کرده باشد، کمک های مالی به ما برسد چون آن زمان اگر ۱۰۰ میلیارد هم خرج کنیم نمی‌ توانیم نفت‌مسجدسلیمان را به لیگ‌برتر بازگردانیم. مسجدسلیمان دیگر شهر اولین ها نیست، اینجا به شهر آخرین ها تبدیل شده، شهری که فوتبالش عشق مردمانش است.

امیدوارم مصدومان برسند

یکی دیگر از مشکلاتی که ما به آن برخوردیم تعداد زیاد مصدومین بود تیغ نورد و سالارزاده عمل های سختی انجام دادند و انشاالله برای نیم فصل دوم در اختیار ما هستند. حامد محمودی هم ۱۰ روزی است که با تیم تمرین می‌ کند و مشکل جسمی اش حل شده است. امیدوارم نیم فصل دوم با رسیدن این بازیکنان و خرید مهره های جدی دستم برای انتخاب ترکیب ثابت بازتر باشد.

IMG-20141205-WA0024

درباره نویسنده

9855مطلب نوشته است .

One Comment on “بهروز مکوندی از بیمارستان مرخص شد/ مکوندی: پزشک اجازه نداد روی نیمکت بنشینم/ مسجدسلیمان شهر آخرین هاست”

  • reza wrote on ۱۵ آذر, ۱۳۹۳, ۵:۵۲

    آرزوی سلامتی همرا با طول عمر مفید را برای شما از خداوند خواستارم

نوشتن دیدگاه

شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .

تمام حقوق این سایت برای © 2022 رویش زاگرس. محفوظ است.
ویرایش شده توسط سعید مرادی