با پیگیری های به عمل آمده محرز گردید کم کاری و عدم رعایت ضوابط و مقررات تبیین شده، از جانب پیمانکار صورت گرفته است

با پیگیری های به عمل آمده از طریق ادارات محیط زیست و بهداشت محرز گردید کم کاری و عدم رعایت ضوابط و مقررات تبیین شده در مفاد انعقاد قرارداد، از جانب پیمانکار ذیربط صورت گرفته که با بررسی های به عمل آمده دلایل اصلی این تخلفات نیز ریشه یابی و بررسی گردید.

باشگاه روزنامه نگاران مسجدسلیمان- به دنبال سوزاندن و رها کردن غیر اصولی پسماندهای پزشکی عفونی و انتشار آن در سایت خبری باشگاه روزنامه نگاران مسجدسلیمان و بازتابی که در پی داشت مهندس بهروز نجاتی در گفتگو با سایت خبری باشگاه روزنامه نگاران مسجدسلیمان گفت: با پیگیری های به عمل آمده از طریق ادارات محیط زیست و بهداشت محرز گردید کم کاری و عدم رعایت ضوابط و مقررات تبیین شده در مفاد انعقاد قرارداد، از جانب پیمانکار ذیربط صورت گرفته که با بررسی های به عمل آمده دلایل اصلی این تخلفات نیز ریشه یابی و بررسی گردید. وی ادامه داد: در این راستا در خصوص نحوه بازخورد عملی اعضاء کمیته تخصصی پسماندهای عفونی، کمیته تخصصی مربوطه در مورخ ۳/۸/۹۳ در محل فرمانداری با حضور فرماندار محترم و اعضای محترم کمیته از جمله شبکه بهداشت و درمان، نظام پزشکی، شهرداری و رؤسای بیمارستان ها تشکیل که در این جلسه مصوب شد با توجه به وضعیت بحرانی دفع پسماندهای پزشکی، شهرداری تا مشخص شدن یک پیمانکار خصوصی و واجد شرایط، نسبت به انعقاد یک تفاهم نامه همکاری با سازمان نظام پزشکی نهایت همکاری را به عمل آورد.

به گزارش سایت خبری باشگاه روزنامه نگاران مسجدسلیمان بهروز نجاتی افزود: طبق تعاملات به وجود آمده با بیمارستان های شهرستان مقرر گردید سازمان نظام پزشکی با خرید کیسه های مخصوص دستگاه امحاء و در اختیار قراردادن آن ها به شهرداری معضل تحویل آن ها را به بیمارستان های شهرستان مرتفع سازد. در نهایت ماحصل این جلسه بر آن شد شهرداری پس از جمع آوری کلیه پسماندهای عفونی شهرستان و قراردادن آن ها در کیسه های مخصوص امحاء به بیمارستان های شهرستان انتقال دهند. بنابراین در حال حاضر تا معرفی یک پیمانکار مخصوص از جانب سازمان نظام پزشکی، روند امحاء پسماندهای عفونی شهرستان بدین منوال صورت خواهد پذیرفت.

درباره نویسنده

10978مطلب نوشته است .

نوشتن دیدگاه

شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .

تمام حقوق این سایت برای © 2023 رویش زاگرس. محفوظ است.
ویرایش شده توسط سعید مرادی