میلاد میداودی:
مکوندی جزو مربیانی است که به حقش نرسیده

باشگاه روزنامه نگاران مسجدسلیمان- میلاد میداودی بازیکن سرشناس مسجدسلیمانی در ارتباط با وضعیت نفت مسجدسلیمان اظهار کرد: من فکر می‌کنم با برگشتن مکوندی شرایط تیم خیلی بهتر از گذشته خواهد شد. این تیم با مکوندی به لیگ برتر آمده و کاش از همان اول به او فرصت می‌دادند. مکوندی جزو مربیانی است که به حقش نرسیده که امیدوارم در ادامه بتواند موفق باشد و نشان دهد که شایستگی سرمربیگری نفت مسجدسلیمان را داشته است. به گزارش سایت خبری باشگاه روزنامه نگاران مسجدسلیمان وی در ارتباط با این که علیرغم محبوبیتی که در مسجدسلیمان دارد چرا به این تیم نپیوسته است گفت:

شاید خیلی‌ها فکر کنند که به من پیشنهادهای خوبی از مسجدسلیمان شده بود که به آنجا بروم اما باید بگویم هیچ صحبتی در این زمینه با من نشده بود. نه مسوولان باشگاه و نه باقری‌نیا، هیچ کس و هیچ کس با من صحبت نکرد. پس چطور می‌توانستم به آنجا بروم. بعد از آن هم از سایپا پیشنهاد رسید که پذیرفتم و به اینجا آمدم که خدا را شکر راضی هستم.به گزارش سایت خبری باشگاه روزنامه نگاران مسجدسلیمان میداودی در پاسخ به این که به نظر شما چرا نفت مسجدسلیمان در بازی‌های ابتدایی لیگ نتوانست خوب نتیجه بگیرد گفت:

به نظر من بازیکنانی که نفت داشت خیلی خوب و با انگیزه بودند و نباید آن ها را از دست می‌داد اما در نهایت بازیکنان جدید زیادی آمدند که شاید هماهنگی لازم وجود نداشت و شاید هم اعتماد به نفس لازم را نداشتند اما خدا را شکر الان خیلی خوب بازی می‌کنند و امیدوارم در لیگ برتر بمانند. وی در ارتباط با احتمال حضور در نفت مسجدسلیمان گفت: همشهریانم خیلی به من لطف دارند و امیدوارم یک روز بتوانم جواب لطف‌شان را بدهم امlالان خیلی زود است که در مورد این مساله حرف بزنم.

درباره نویسنده

10189مطلب نوشته است .

نوشتن دیدگاه

شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .

تمام حقوق این سایت برای © 2022 رویش زاگرس. محفوظ است.
ویرایش شده توسط سعید مرادی