در جلسه ی شورای اداری مسجدسلیمان چه گذشت؟
گزارشی از جلسه ی شورای اداری شهرستان مسجدسلیمان + تصاویر

از مسئولین شرکت بهره برداری نفت و گاز انتظار داریم با ما همکاری کنند تا ۳۱۶میلیارد تومان حق مردم مسجدسلیمان را به آنان برگردانیم/ خط دفع فاضلاب که از طریق اوراق مشارکت هزینه ۳ میلیاردی اش تامین شده است به صورت کاملاً غیر حرفه ای و غیر استاندارد در آینده مشکل اساسی برای شهر به وجود خواهد آورد به این دلیل که آقایان به جای این که از لوله های با قطر ۱۰۰۰ استفاده کنند از لوله هایی با قطر ۲۰۰ استفاده کرده اند/ فرماندار مسجدسلیمان از افتتاح بیمارستان نمره ۲ و مجتمع آب درمانی گلگیر و همچنین مجموعه ورزشی کارگران در ایام دهه ی مبارک فجر خبر داد و از متولیان آن خواست تا زمان افتتاح هر ۱۵ روز یک بار گزارشات خود را ارائه دهند.

باشگاه روزنامه نگاران مسجدسلیمانجلسه شورای اداری شهرستان مسجدسلیمان با حضور جمعی از مسئولین شهرستان و اصحاب رسانه به همراه دو مهمان ویژه آقایان سزاری مدیر کل فناوری اطلاعات استانداری خوزستان و امرایی مدیر کل صندوق مهر امام رضا (ع) خوزستان در سالن کنفرانس فرمانداری این شهرستان برگزار شد. به گزارش سایت خبری باشگاه روزنامه نگاران مسجدسلیمان حجت الاسلام کیانپور رییس دفتر فرهنگ دانشگاه آزاد اسلامی اولین سخنران این جلسه بود که در ارتباط با فرهنگ عاشورا و محرم گفت: روزهایی مثل محرم و غدیر روزهای خاصی هستند که یادآور ایام خداوند است.  وی ادامه داد: تنها قوم صد در صد شیعه قوم بختیاری است که هرگز برای این نظام مشکلی ایجاد نکرده است. ایشان در بخش دیگری از سخنان خود گفتند: خیلی ها نمی دانستند شهید بهنام محمدی یا شهید علیمردان خان چه کسانی هستند اما با فرهنگ سازی که طی این چند ساله انجام شد این شهیدان والا مقام به سراسر کشور آن گونه که شایسته است معرفی شده اند.

به گزارش سایت خبری باشگاه روزنامه نگاران مسجدسلیمان عبدالله قاسمی رییس شورای شهر مسجدسلیمان سخنران بعدی این جلسه بودند. وی گفت: شورای اسلامی شهر مسجدسلیمان طبق اصل ۱۰۰ قانون اساسی نقش نظارتی در تمام حوزه های سیاسی، اجتماعی و فرهنگی را دارد و انتظار داریم مسئولین ادارات مختلف شهرستان با ما همکاری کنند. رییس شورای شهر مسجدسلیمان در بخش دیگری از سخنان خود اظهار کرد: از مسئولین شرکت بهره برداری نفت و گاز انتظار داریم با ما همکاری کنند تا ۳۱۶ میلیارد تومان حق مردم مسجدسلیمان را به آنان برگردانیم چرا که آن ها دارند از منابع این شهر و مردم استفاده می کنند پس باید به این مردم خدمات بدهند. وی ادامه داد: در بحث پروژه های عام المنفعه شرکت نفت ادعا دارد برای این شهر هزینه کرده است. این در حالی ست که آن ها هزینه ساخت ساختمان اداره آموزش و حراست  خود را جز پروژه های عام حساب کرده اند وی همچنین از ضرورت احداث جاده کمربندی در شهرستان سخن به میان اورد و گفت: نبودن جاده کمربندی و ورود خودروهای سنگین به درون شهر باعث نابودی آسفالت خیابان ها و زیر ساخت های ما شده است…

سومین سخنران این جلسه مهندس شریف پور رییس اداره آب و فاضلاب مسجدسلیمان بود. وی گفت: در حال حاضر حجم آب مخازن موجود در شهرستان ۵۰ هزار متر مکعب است که با فعال شدن مخزن۲۰هزار متر مکعبی نمره دو و ۵۰ هزار متر مکعبی تلبزان کل ظرفیت ما به ۱۲۰هزار متر مکعب خواهد رسید. ایشان در مهم ترین بخش سخنان خود در ارتباط با وضعیت نامناسب فاضلاب گفتند: ما در شهرستان شبکه فاضلاب نداریم و آنچه وجود دارد به صورت سنتی توسط مردم احداث شده است. خط دفع فاضلاب هم که از طریق اوراق مشارکت هزینه ۳میلیاردی اش تامین شده است به صورت کاملاً غیر حرفه ای و غیر استاندارد در آینده مشکل اساسی برای شهر به وجود خواهد آورد به این دلیل که آقایان به جای این که از لوله های با قطر ۱۰۰۰ استفاده کنند از لوله هایی با قطر ۲۰۰ استفاده کرده اند و این یک اشتباه بزرگ بود که دودش به چشم مردم می رود.

به گزارش سایت خبری باشگاه روزنامه نگاران مسجدسلیمان در ادامه این جلسه مهندس سزاری مدیرکل فناوری اطلاعات استانداری خوزستان و پس از آن امرایی مدیرکل صندوق مهر امام رضا توضیحاتی در ارتباط با حوزه کاری خود ارائه و پس از ان مهندس علیرضا گوروئی فرماندار مسجدسلیمان در سخنانی خطاب به مدیران شهرستان گفت: اگر می خواهیم شهری آباد داشته باشیم همه باید تلاش کنند چرا که نیروی انسانی لوکوموتیو توسعه است وی در بخش دیگری از سخنان خود گفت: جناب دکتر مقتدایی توجه ویژه ای به مسجدسلیمان دارد مثل کمک ۲۰میلیاردی برای راه اندازی فرودگاه مسجدسلیمان که انشالله تا چند ماه آینده شاهد افتتاح آن خواهیم بود. ایشان در بخش دیگری از سخنان خود از مدیران شهرستان درخواست نمود در جلساتی که فرمانداری برگزار می کنند خود مدیران حضور داشته باشند و نماینده نفرستند مگر به دلایل منطقی که آن هم باید از قبل اطلاع بدهند. ایشان همچنین از افتتاح بیمارستان نمره ۲ و مجتمع آب درمانی گلگیر و همچنین مجموعه ورزشی کارگران در ایام دهه ی مبارک فجر خبر داد و از متولیان آن خواست تا زمان افتتاح هر ۱۵ روز یک بار گزارشات خود را ارائه دهند.

وی در پایان ضمن تشکر از اصحاب رسانه مسجدسلیمان از مدیران ادارات و سازمان های شهرستان خواست از پتانسیل رسانه ای قوی و بی نظیری که در شهرستان وجود دارد استفاده کنند. و افزود: مجموعه رسانه ای مسجدسلیمان یکی از قوی ترین مجموعه های رسانه ای است که اگر نگویم بی نظیر اما در سطح استان کم نظیر است.

Picture 020

Picture 004

Picture 019

Picture 017

Picture 022Picture 031

درباره نویسنده

11278مطلب نوشته است .

۷ Comments on “در جلسه ی شورای اداری مسجدسلیمان چه گذشت؟
گزارشی از جلسه ی شورای اداری شهرستان مسجدسلیمان + تصاویر

 • حسین wrote on ۱ آبان, ۱۳۹۳, ۱۱:۵۵

  جالب است بجای لوله با قطر 1000 لوله بقطر 200 جهت فاضلاب شهری مسجد سلیمان استفاده شده

  مردم هم متوجه این ماستمالی شدند بیش از 6 ماه جاده ارتباطی شهروندان بسته بو د و مردم خاک می خوردند این هم نتیجه کار فقط جاده ها را خراب تر کردند.از مسئولین محترم و ناظرین پروژه تشکر ویژه داریم تا کی مردم مسجد سلیمان شاهد چنین فجایعی باشند ؟ آقای فرماندار محترم چرا با متخلفین و نابود کنندگان بیت المال در این شهر برخورد نمی شود ؟ به احتمال زیاد با آقای مهندس شریف پور بدلیل گفتن حقایق در جلسه برخورد شود و ناظرین محترم و سایر مدیران که حقوق شهروندان مسجدسلیمانی را بدین شکل پایمال می کنند تشویق و دلجوئی به عمل می آید؟

 • مجتبی wrote on ۱ آبان, ۱۳۹۳, ۱۲:۵۳

  فرماندار محترم خواهشمند است هر چه سریعتر این آب درمانی را راه اندازی کنید تا بتوان اوقات فراغت خوب برای مردم ایجاد کرد.

 • داود wrote on ۱ آبان, ۱۳۹۳, ۱۴:۱۶

  آقا یعنی پیمانکار اومد این کار رو کرده و لوله های 200 رو به جای 1000 انداخته و هیچ اتفاقی هم نبفتاده کسی هم پیمونکار رو مواخذه نکرده…. عجب!!!

 • کیامرثی wrote on ۱ آبان, ۱۳۹۳, ۲۱:۰۲

  حقیقتش من اصلا تعجب نکردم چون اینجا مسجدسلیمانه و همه فکر میکنن به شهر ما که میرسن باید سواستفاده کنن و کسی هم بازخواستشان نمیکنه پس امام جمعه نماینده فرماندار مس$ولین مربوطه کجان چرا بداد مردم مظلوم شهرم نمیرسند چرا جلوی جنایات این  ادما ر ا نمیگیرن واقعا متاسفم برای خودم و همشهریانم در پایان از  اقایان خواهش دارم حداقل ای پروژه تکراری اب درمانی گلگیر را هم یا  تطیل نند یا هرچه زودتر فکری بحالش بکنند و همش فقط قول ندهند 

 • فیروزی wrote on ۲ آبان, ۱۳۹۳, ۱۸:۱۱

  پیمانکار متریال ( مواد خام ) دریافتی از ناظر را کار کرده عزیزم باید یقه ناظر را چسبید عزیزکم …

 • شهروند wrote on ۴ آبان, ۱۳۹۳, ۴:۴۲

  نماینده که اتفاقا خیلی روی همین قضیه مانور داد 8سال راه پله بود حالاهم که به این شکل ازماست که برماست

 • فرجی wrote on ۴ آبان, ۱۳۹۳, ۹:۱۴

  سلام علیکم
  اقای رییس اب و فاضلا چرا باید دود کار های اشتباه شما به چشم ما برود
  خدا ناظر کارهاتونه
  با دقت کار کنید
  پیمانکار با انصاف بیارید
  اون پیمانکار هم حز مردم
  هست
  پس مردم خودشون نمیخوان اباد بشن
  و از امکانات و بیت المال دزدی میشه.
  چرا کسی جلوی این کار رو نمیگیره. 

نوشتن دیدگاه

شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .

تمام حقوق این سایت برای © 2023 رویش زاگرس. محفوظ است.
ویرایش شده توسط سعید مرادی